breadcrumbs_revolution_theme
" />

ТОВ «АГРОБІОМ» є офіційним дилером Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС). Зі списком офіційних дилерів компанії «ВНІС» Ви можете ознайомитися на сайтіvnis.com.ua


Компанія «АГРОБІОМ» пропонує високоякісний посівний матеріал гібридів соняшнику і кукурудзи селекції ВНІС. У нас Ви можете придбати не тільки традиційні гібриди соняшнику, а й гібриди соняшнику під технологію Гранстар і Евролайтінг.


Доставка насіння соняшнику і кукурудзи здійснюється зі складу в м. Харків (вул. Северина Потоцького, 38 А) в будь-яку точку України. Доставка насіння можлива Новою поштою, Інтайм або самовивозом зі складу.


Компанія «АГРОБІОМ» здійснює контроль якості посівного матеріалу сільськогосподарських культур за наступними параметрами: визначення посівних якостей, типовості гібридів соняшнику і кукурудзи, оцінка стійкості до гербіцидів трибенурон-метил (Гранстар), а також імідазалінової групи (Евролайтінг), і проведення фітоекспертизи насіння.


Наша мета - популяризація та розширення посівних площ під гібриди та сорти вітчизняної селекції в комплексі з діагностичними послугами в сільському господарстві, які допоможуть нашим клієнтам отримувати високоякісну і конкурентоспроможну продукцію.


Наші контакти:

Тел.: (050) 877-35-38 - відділ продажу (Інга)
(068) 101-00-66 - відділ продажу (Інга)

(096) 046-77-67 - web-комунікації, реклама, партнерська программа (Ілля)

E-Mail: info@agrobiom.com
agrobiom.com@gmail.com (партнерська програма)